Przyprawa do pizzy 150g słoik Piątnica

Skład:

bazylia, czosnek, sól, oregano, cebula, pieprz ziołowy, pieprz czarny, tymianek, rozmaryn papryka, pietruszka

Kraj pochodzenia: Polska

5.90 PLN
Cena w punktach: 59 punkt
Punkty bonusowe: 1 punkt
W magazynie
+

Charakterystyka:

Dla prawdziwych miłośników pizzy mamy wyjątkową, bogatą w składzie mieszankę przypraw i ziół. Dzięki odpowiednio dobranym, najwyższej jakości składnikom nasza mieszanka do pizzy ma wspaniały zapach i smak. To znakomita, profesjonalnie przygotowana mieszanka ziół na oryginalnej recepturze, bez ulepszaczy smaku. Tylko z naturalnych składników.

Dzięki swej wyjątkowej kompozycji Przyprawa do pizzy doskonale podnosi walory smakowe i zapachowe tej wspaniałej włoskiej potrawy. W skład mieszanki wchodzą między innymi: bazylia, oregano, cebula, czosnek, rozmaryn oraz pieprz czarny. Przyprawa do pizzy doskonale harmonizuje ze smakiem wszelkich składników dodawanych do pizzy.  

Opakowanie:

Przyprawa do pizzy zapakowana jest w torebki foliowe, zgrzewane z atestem spożywczym oznaczone etykietą z nazwą, składem i datą ważności. Gwarancja zachowania świeżości na dłużej.

Zastosowanie:

Zalecamy posypać pizzę przyprawą przed włożeniem jej do piekarnika. Świetnie współgra ze smakiem sosu pomidorowego i mozarelli. Doskonale nadaje się także do wszelkiego rodzaju zapiekanek z serem.