Przyprawa do ziemniaków 50g Piątnica

Skład:

czosnek, kolendra, pieprz, gorczyca, papryka, bazylia, majeranek, koper, sól

 

Kraj pochodzenia: Polska

1.80 PLN
Cena w punktach: 18 punkt
W magazynie
+

Charakterystyka:

Przyprawa do ziemniaków charakteryzuje się wspaniałym, mocnym smakiem i zapachem. Jest to najwyższej jakości mieszanka ziół, bardzo aromatyczna.

Ziemniak stanowi podstawowy składnik w naszej kuchni narodowej, przygotowujemy dużo potraw z tego popularnego warzywa. Przyprawa świetnie nadaje się do przyprawiania ziemniaków pod każdą postacią. Dzięki małej ilości soli kuchennej, przyprawę czyni delikatną i bardziej wydajną, dlatego dodajemy ją przede wszystkim dla wzbogacenia walorów smakowych potraw z ziemniaków natomiast sól należy dodać wg uznania.  

Opakowanie:

Przyprawa do ziemniaków zapakowana jest w torebki foliowe, zgrzewane z atestem spożywczym oznaczone etykietą z nazwą, składem i datą ważności. Gwarancja zachowania świeżości na dłużej.

Zastosowanie:

Przyprawa do ziemniaków jest kompozycją ziół, warzyw suszonych i przypraw, dzięki której potrawy z ziemniaków zyskują nowy osobliwy smak i aromat. Mieszankę dodaje się do pieczonych i smażonych ziemniaków, placków, farszów i zapiekanek ziemniaczanych oraz zup, np.: kartoflanki.