Przyprawa do kurczaka 300g Piątnica

Duże wygodne opakowanie

Kraj pochodzenia: Polska

6.50 PLN
Cena w punktach: 65 punkt
Punkty bonusowe: 2 punkty
W magazynie
+

Charakterystyka:

Przyprawa do kurczaka nadaje potrawom wyśmienity smak i aromat. W skład mieszanki wchodzą bardzo różnorodne przyprawy ziołowe i korzenne - między innymi: imbir, kurkuma, majeranek, papryka słodka, chili, czosnek, kolendra, kmin rzymski, goździk oraz gorczyca biała. Tak starannie dobrana mieszanka gwarantuje pełen sukces w kuchni.

Opakowanie:

Produkt  zapakowany jest w plastikowy wygodny pojemnik z zakrętką dwuczęściową umożliwiającą posypywanie lub nabranie produktu na łyżeczkę. Opakowanie posiada atest spożywczy i jest oznaczone etykietą z nazwą, składem i datą ważności. Gwarancja zachowania świeżości na dłużej.

Zastosowanie:

Przyprawa do kurczaka znakomicie nadaje się między innymi do kurczaka z rożna i grilla. Delikatny drób jest wręcz stworzony do grillowania. Oczywiście kurczaka, a także inne mięso drobiowe możemy przyrządzać na wiele sposobów, a przyprawa sprawdzi się w każdym z nich. Zalecamy nacierać nią kawałki mięsa przed grillowaniem, smażeniem lub pieczeniem.

Skład:

Sól, papryka, czosnek, kolendra, chilli, kmin rzymski, pieprz ziołowy gorczyca, cukier, imbir, gałka muszkatołowa, kozieradka, cynamon, godździki, kurkuma (dokładny skład na etykiecie)